Güvenilir

Sea Game: Mega Carrier

my12345
226.12MB
Mağazadan İndirilenler 500 - 3k
Sürüm 1.8.16 2 ay önce

Sea Game: Mega Carrier açıklaması

"--Giriş--
Sea Game'e Hoş Geldin!
Sea Game, Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu bir Strateji oyunudur. İkinci Dünya Savaşı sırasındaki dünyamızın yansıması olan paralel bir dünyada geçer. Bir hiç olarak başla, daha sonra güçlen ve Nihai Medusa projesini durdur. Müttefiklerine yardım edip etmemek ya da diğer olası düşmanlarını ortadan kaldırmak sana kalmış. Bu deniz gezegeninde okyanusların hükümdarı olmak için Mega Taşıyıcılarını yükselt. Dünya çapındaki milyonlarca oyuncuyla ister iş birliği yap ister savaş. Vakit, yeni bir tarih yazma vakti!

--Arka Plan--
Başka bir paralel evrende İkinci Dünya Savaşı 1960'a kadar devam etti. Her ne kadar düşmanlar savaşları kaybetse de sonuna kadar savaştılar. Atlas Okyanusu'nda yüksek teknoloji ile dolu Atlantis'i buldular. Böylece, uzay ve zamanı değiştirebilecek bir güç elde ettiler. Bu gücü yollarına çıkan herkesi ortadan kaldırmak için kullanmaya karar verdiler ve bu yüzden Nihai Medusa projesini başlattılar. Gizli bir grubu, kalıntılarda bulunan uzay teknolojisini kullanarak dünyadan kaçmaları ve günü kurtarmaları için gönderdiler. Şansımıza İtilaf Devletleri buna engel oldu ve birliklerin bazılarını ele geçirdiler. Düşmanın kötü planını durdurmak amacıyla, İtilaf Devletleri kalan düşmanları yakalamak için elit birlikler gönderdiler, ama bu güçlü teknoloji karşısında İtilaf Devletleri arasındaki birlik bozulmak üzere. Dost mu yoksa düşmanlar mı? Tarihi yeniden yazma vakti!

--Önemli Noktalar--
- Bilindik Amerikan çizgi filmi tarzında olağanüstü 3D grafikler.
- NextGen motoru ile yaratılan epik okyanus savaşları.
- Gerçek zamanlı küresel senkronizasyon teknolojisiyle dünyanın dört bir tarafından oyuncularla oynama şansı. Verilen her komut tüm dünyayı etkileyecek.
- Uyarlanabilir savaş sistemi ile çökme veya takılma olmaksızın oynanabilir 100'e 100 savaşlar.
- Yenilikçi Reis savaş sistemi ile reis ölmeden herkes istediği anda savaşa katılabilir. Reisler artık sadece yüksek seviye oyunculara özel değil.
- Birden fazla güçlü Mega Taşıyıcı emirlerini bekliyor.
- Filolarını her biri belirli bir amaç için kullanılabilir farklı uçak gemileri, muhripler ve denizaltıları ile özelleştir.
"

Daha fazla göster

Sea Game: Mega Carrier için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Sea Game: Mega Carrier üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Sea Game: Mega Carrier hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Sea Game: Mega Carrier ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
my12345 mağaza avatarı
my12345 Mağaza 872 1.07M

APK hakkında Sea Game: Mega Carrier bilgi

APK Sürüm 1.8.16
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici tap4fun


İndirme: Sea Game: Mega Carrier APK
İndir